Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wilnowo

Wilnowo, warmińsko-mazurskie

  • 208 000 zł
  • 1 350 m²
  • 154 zł/m²

Zdjęcie

Beata Lewecka

Skontaktuj się

Działka budowlana Wilnowo

Wilnowo, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

208 000 zł

1 350 m²

154 zł/m²

Działka budowlana Wilnowo

Zaktualizowane: 10 maja 2026

208 000 zł 1 350 m² 154 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 208 000 zł (154 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 350 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda, kanalizacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Osada nad Jeziorem Narie zamieszkaj tam, gdzie natura mówi pierwsza
Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się widok na las. Gdzie powietrze pachnie sosną i jeziorem, a każdy dzień przynosi spokój i przestrzeń do oddechu.
Takie właśnie jest to miejsce Osada nad Jeziorem Narie. (...)

Agent

Beata Lewecka

602 139...

602 139 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Lewecka

602 139...

602 139 500

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy